Hakkımızda


   3y Elektronik İnşaat Ltd. Şti. 18 yılı aşan faaliyet süresi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kuruluşundan itibaren bilişim sektöründe hizmet veren şirketimiz; Türkiye’de her alanda faaliyet gösteren birçok kurum ve kuruluşa servis ve ürün tedariği konusuna çözüm ortaklığı yapmaktadır. Olmazsa olmaz üç kuralı: Müşteri memnuniyeti, şeffaflık ve zamanlama maddelerine bağlı kalarak çalışmaktadır. Hizmet sunduğumuz her alanda bu temel ilkeleri ödün vermeden gerçekleştirmek, sürdürülebilirliğini sağlamak, sizlerden dönüş alarak iyileştirmek ve bu enerjiyle dinamiklerimizi motive etmek temel misyonumuzdur. Hedefi, prensiplerinden ödün vermeden müşteri portföyünü sürekli arttırarak geniş kitlelere hizmet sunmaya devam etmektir. Ustavizyon, bünyesinde bulunduğu 3y Elektronik İnşaat Ltd. Şti.’nin vizyon ve misyonunu benimsemiştir.

  2002 yılından itibaren on bin den fazla özel tüzel ve kurumsal firma ile ticari ilişkileri sürdürmüş şirketimiz  bugüne değin tek bir müşterisinden olumsuz dönüş almamıştır... 3y Elektronik Ltd. bu başarını ödün vermediği ilkelerine borçludur.

-Talep edilmesi halinde referanslarımızı siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşmakla gurur duyarız.


-Firmamız ustavizyon.com adresinden talep edilen ürün veya hizmeti zamanında ve eksiksiz bir şekilde  yerine getirmeyi taahhut eder.